Oferty pracy Tychy

Oferta nieaktualna

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Menedżer HR

Link do tej oferty pracy:

2014-03-14

Data dodania

SKOK PIAST

Pracodawca

Tychy

Miejsce pracy

Pracuj

Opis

Główne obowiązki: Kształtowanie i realizowanie polityki zarządzania zasobami ludzkimi w SKOK PIAST Opracowywanie i wdrażanie koniecznych zmian i usprawnień w procedurach, standardach i innych dokumentach, mających podnieść efektywność pracy oraz monitorowanie ich skuteczności w odniesieniu do bieżących potrzeb organizacji Wspieranie realizacji planów sprzedażowych poprzez dostarczanie rozwiązań w obszarze ZZL (rekrutacja i selekcja, oceny pracownicze, systemy ścieżek kariery, szkolenia, programy motywacji pozafinansowej) Ścisła współpraca z zarządem oraz menedżerami wszystkich szczebli  w zakresie realizowania strategii ZZL oraz doskonalenia rozwiązań w tym zakresie Zarządzanie podległym zespołem

Oferujemy

Oferujemy: Możliwość rozwoju zawodowego Realny wpływ na kształtowanie polityki ZZL w dużej instytucji finansowej Możliwość realizowania ciekawych projektów Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności Pracę w przyjaznej atmosferze w pełnym wymiarze czasu pracy

Wymagamy

Oczekujemy: Doświadczenia w projektowaniu oraz wdrażaniu procesów/programów ZZL (najlepiej w branży finansowej), w tym m.in.: systemy ocen okresowych, systemy ścieżek karier, systemy wdrażania nowo zatrudnionych pracowników, programy motywacji pozafinansowej, programy zarządzania talentami Doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych oraz rozwojowych w obszarze sprzedaży Ugruntowanej teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu sprzedaży oraz ZZL Wysoko rozwiniętych kompetencji menedżerskich Zorientowania  na rezultat oraz umiejętności osiągania założonych celów Bardzo dobrego zrozumienia procesów biznesowych Czynnego prawa jazdy kategorii B oraz gotowości do wyjazdów służbowych Bardzo dobrej organizacji czasu pracy Mile widziane: Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń miękkich dla biznesu Doświadczenie w prowadzeniu sesji coachingowych (kompetencje menedżerskie i sprzedażowe)